Trošak dostave
3,50 €
3,50 €
Za narudžbe preko 40,00 €
Ostvarite 10% popusta na kupnju 3 ili više knjiga
(*Popust se ne odnosi na već snižene artikle)
Putovanje u prosvjetljenu razinu stvarnosti
Autor: | Mihajlo Pažanin |
Broj Stranica: | 128 |
Izdavač: | Planetopija |
Format: | 148x220 mm |
Godina izdanja: | 2021 |
Barkod: | 978-953-257-469-2 |
Uvez: | meki |
Slijediti duhovni put za većinu ljudi je poput vožnje u autobusu. Plate kartu, ukrcaju se i puste da ih vozač vozi. Međutim, jednog dana vozač zaustavi autobus, izađe i ode svojim putom. Ako se tada u autobusu ne nađe netko tko će sjesti za volan i znati kako nastaviti dalje, putovanje za sve tog trenutka prestaje.
Potaknut takvim savjetom jednog od svojih učitelja, Mihajlo Pažanin odlučio se još kao tinejdžer učiniti baš to – posvetiti život istraživanju misterija ljudske svijesti. Buda(n) u autobusu predstavlja živo svjedočanstvo osobe koja je učila voziti studirajući i prakticirajući Budino učenje pod vodstvom nekih od najvećih duhovnih majstora Tibeta. Kako pri tom napredovati bez obzira na prepreke, njegovati znanje slobodno od dogmi i suočiti se s vlastitim zabludama – glavna je tema ove knjige.
Iznimno sam zadovoljan što je Mihajlo Pažanin, moj dragi prijatelj i brat u dharmi, napisao ovu knjigu koja opisuje njegova iskustva u praksi dharme u svakodnevnom životu suvremenog doba. Mislim da mi koji u današnje doba slijedimo dharmu moramo vjerovati da što je više budemo ustrajno i iskreno prakticirali, to će više naše znanje procvjetati, suosjećanje buknuti, a njezini blagoslovi ući u naše srce.
Dilgo Khyentse Rinpoche
3,50 €
Za narudžbe preko 40,00 €
Pouzećem, karticama (jednokratno ili do 12 rata), e-bankarstvom